Lanview MO-AT-SFP28-AOC-3M, 78.7" (2 m), OM3, SFP28, SFP28
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: MA-CBL-40G-1M
Brand: Lanview
Reference: SFP-AOC-10G-2M-AL
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-DAC-25G-1.5M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP28-25G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-DAC-1M
Brand: Lanview
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-4M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F02-SFPP
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-SFP28-AOC-3M, 78.7" (2 m), OM3, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle