Lanview MO-7Z57A03551, 118.1" (3 m), QSFP28, 4xSFP28, Male
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | 4xSFP28 |
| Product color | Orange |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Connector gender | Male |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Package weight | 2.12 oz (60 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: 1068329
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: DEM-QSFP-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP28-25G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP15CU
Brand: Lanview
Reference: JNP-25G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: J9285B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: BR-SFP28-25G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-100G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: AT-SP10AOC6M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-4SFP10G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Lanview MO-7Z57A03551, 118.1" (3 m), QSFP28, 4xSFP28, Male
check_circle
check_circle