Lanview MO-DL-SFP28-AOC-7M, 275.6" (7 m), AOC, SFP28, SFP28
| Cable length | 275.6" (7 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.63 x 275.6 x 0.472" (16 x 7000 x 12 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: SFP28-DAC-AL-25G-C2.5M
Brand: Lanview
Reference: JNP-QSFP-4X10G-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: JD097C
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: DEM-SFP-AOC3M
Brand: Lanview
Reference: 470-AAVG
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-40G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: SFP-H25G-CU1M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP28-100G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: EX-QSFP-4X10G-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP15CU
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Lanview MO-DL-SFP28-AOC-7M, 275.6" (7 m), AOC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle