Lanview MO-SFP-H25G-CU1M, 39.4" (1 m), SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Full duplex | Yes |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: AT-DAC-QSFP5CU
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP-40G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: HU-SFP-AOC-10G-1M
Brand: Lanview
Reference: DEM-CB400QXS
Brand: Lanview
Reference: QSFP-100G-AOC10M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-4SFP10G-CU5M
Brand: Lanview
Reference: CUSTOMIZED
Brand: Lanview
Lanview MO-SFP-H25G-CU1M, 39.4" (1 m), SFP28, SFP28
check_circle
check_circle