Lanview MO-DEM-SFP-AOC10M, 393.7" (10 m), AOC, SFP+, SFP+
| Cable length | 393.7" (10 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Aqua color |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.787 x 39.4 x 0.551" (20 x 1000 x 14 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: SFP-H10GB-CU3M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP28-3CU
Brand: Lanview
Reference: AT-SP10AOC6M
Brand: Lanview
Reference: EX-QSFP-4X10G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-DAC-25G-3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-4M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP3CU
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: TL-SM5220-1M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-AOC-2M
Brand: Lanview
Lanview MO-DEM-SFP-AOC10M, 393.7" (10 m), AOC, SFP+, SFP+
check_circle
check_circle