Lanview MO-JNP-SFP-25G-DAC-3M, 118.1" (3 m), DAC, SFP28, SFP28
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Juniper |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 28.2 oz (800 g) |
| Package weight | 31.7 oz (900 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: EX-40G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F01-SFPP
Brand: Lanview
Reference: QSFP-DAC-AL-100G-C5M
Brand: Lanview
Reference: JNP-10G-AOC-4M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: CB-QSFP4X10G-5M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP28-DAC-25G-2M
Brand: Lanview
Lanview MO-JNP-SFP-25G-DAC-3M, 118.1" (3 m), DAC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle