| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Product color | Black, Silver |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Connector gender | Male/Male |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Package weight | 2.12 oz (60 g) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: 7Z57A03554
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-AOC-10G-2M
Brand: Lanview
Reference: MCP1600-C001E30N
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-DAC-25G-1M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU2.5M
Brand: Lanview
Reference: MCP7F00-A002R30N
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-4SFP10G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Lanview MO-470-ACEU, 196.9" (5 m), SFP28, SFP28, Male/Male
check_circle
check_circle