Lanview MO-DL-QSFP28-AOC-15M, 590.6" (15 m), AOC, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 590.6" (15 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU1.5M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-40G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: EX-25G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: EX-SFP-10GE-DAC-1M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Reference: DL-SFP28-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: DEM-SFP-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP2CU
Brand: Lanview
Reference: 10G-SFPP-TWX-P-0101
Brand: Lanview
Lanview MO-DL-QSFP28-AOC-15M, 590.6" (15 m), AOC, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle