Lanview MO-C-SFP-25G-AOC-7M, 275.6" (7 m), AOC, SFP28, SFP28
| Cable length | 275.6" (7 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Green |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Brand compatibility | Cisco |
| Doesn't contain | Lead |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 80 °C |
| Weight | 17.6 oz (500 g) |
| Package weight | 21.2 oz (600 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 5 year(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: JNP-40G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: DL-SFP28-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP28-100G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: EX-SFP-10GE-DAC-3M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-AOC-10G-1M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP28-100G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Lanview MO-C-SFP-25G-AOC-7M, 275.6" (7 m), AOC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle