Lanview MO-EX-100G-AOC-20M, 787.4" (20 m), AOC, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 787.4" (20 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | Extreme Networks |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.157 x 787.4 x 0.315" (4 x 20000 x 8 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: DEM-QSFP-AOC30M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-4SFP25G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC6M
Brand: Lanview
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-5M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: JNP-10G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: 470-ABNZ
Brand: Lanview
Reference: JNP-40G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-4SFP10G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: EX-100G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC3M
Brand: Lanview
Lanview MO-EX-100G-AOC-20M, 787.4" (20 m), AOC, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle