Lanview MO-EX-100G-AOC-15M, 590.6" (15 m), AOC, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 590.6" (15 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | Extreme Networks |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.157 x 590.6 x 0.315" (4 x 15000 x 8 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: JD095C-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ENT-QSFP28-100G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: CAB-Q-4S-100G-2M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP28-100G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-4SFP10G-CU5M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F03-SFPP
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-25G-AOC-3M
Brand: Lanview
Lanview MO-EX-100G-AOC-15M, 590.6" (15 m), AOC, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle