Lanview MO-CB-DASFO-0.5M, 19.7" (0.5 m), SFP+, SFP+, Male/Male
| Cable length | 19.7" (0.5 m) |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Connector gender | Male/Male |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Weight | 4.59 oz (130 g) |
| Package width | 12.2" (311 mm) |
| Package depth | 8.27" (210 mm) |
| Package height | 1.22" (31 mm) |
| Package weight | 4.73 oz (134 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: QSFP-DAC-AL-40G-C5M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-40G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: JNP-10G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: JNP-QSFP-4X10G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-4SFP10G-CU7M
Brand: Lanview
Reference: JNP-25G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP-AOC-10G-1M
Brand: Lanview
Lanview MO-CB-DASFO-0.5M, 19.7" (0.5 m), SFP+, SFP+, Male/Male
check_circle
check_circle