| Product colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Display diagonal (metric) | 59.9 cm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum screen size | 23.57 " |
| Screen size HxW | 294 x 522 mm |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Widescreen | Yes |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128781451
Brand: 3M
Reference: GLBM15355213, THINKPAD L15 GEN 4
Brand: eSTUFF
Reference: IPAD MINI 6TH
Brand: eSTUFF
Reference: BP140W1B
Brand: eSTUFF
Reference: 99113571
Brand: 3M
Reference: PF23.8W9, PF238W9B, 98044059321, ASF238W9EU, 626486, 4XJ0L59639
Brand: eSTUFF
Brand: 3M
check_circle
check_circle