| Product colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Display diagonal (metric) | 59.9 cm |
| Display resolution | 1920 x 1080 Pixel |
| Maximum screen size | 23.57 " |
| Screen size HxW | 294 x 522 mm |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Widescreen | Yes |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: THINKPAD P14S G5
Marca: eSTUFF
Riferimento: 4XJ0L59637, LENOVO THINKPAD X1 YOGA 3RD 20LE
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF12.5W9, PF125W9B, 0A61770, 98044054439, ASF125W9EU, J6E64AA, 6
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF13.3W, PF13.3W, ASF133WEU, THINKPAD X13, BP133W1B
Marca: eSTUFF
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF23.0W9, PF230W9B, 98-0440-5433-0, ASF23W9EU, 626485, D31054, 9
Marca: eSTUFF
check_circle
check_circle