3M Privacy Filter for 23.8in Monitor, 16:9, PF238W9B
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
170 Articoli
Descrizione
  • Effective "black out" privacy from side views outside the 60-degree viewing angle
  • Reversible between a glossy side and glare-reducing matte
  • Matte surface helps reduce glare and fingerprints
  • Helps reduce blue light, without distorting the natural color of your display
  • Adds an extra layer of protection from everyday scratches and dust
  • Easy to attach, remove and clean
  • Durable privacy filter that can withstand hundreds of cleanings
  • Compatible with most touchscreen displays
  • 100% hand inspected for quality assurance
Specifiche
Design
Filter colourBlack
Product colourBlack
Suitable forMonitor
TypeFrameless display privacy filter
Ergonomics
Display diagonal (metric)60.45 cm
Maximum screen size23.8 "
Features
Aspect ratio16:9
Blue light filterYes
Display filter featuresAnti-glare/Privacy
Display types supportedLCD/CRT
Durable screen protection‎Yes
Easy to cleanYes
Easy to removeYes
Installation typeAttachment strip + Slide mount tab
Privacy filtering orientationLandscape
Protection featuresScratch-resistant
Scratch-resistantYes
Screen formatWidescreen
Touchscreen compatibleYes
WidescreenYes
Logistics data
Pallet gross height111.0234 cm
Pallet gross length121.92 cm
Pallet gross weight297556.59472 g
Pallet gross width106.68 cm
Products per pallet575 pz
Products per shipping (inner) case5 pz
Shipping (inner) case gross weight2447.13083615 g
Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC)51128830833
Shipping (inner) case height4.7625 cm
Shipping (inner) case length56.35752 cm
Shipping (inner) case net weight1326.75768225 g
Shipping (inner) case width37.94252 cm
Other features
Anti-reflectiveNo
Technical details
Pallet net height111.0234 cm
Pallet net length121.92 cm
Pallet net weight152577.13345875 g
Pallet net width106.68 cm
Pallet weight (EU)297556.59472 g
Products per pallet (EU)575 pz
Vendor information
Brand Name3M
Warranty1
Weight & dimensions
Height (imperial)11.688 "
Width (imperial)20.75 "
Dettagli del prodotto
170 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Formato dello schermo
Widescreen
Filtro a luce blu
Yes
Resistente ai graffi
Yes
Schermo intero
Anzeigediagonale (metrisch)
60.45 cm
Schutzfunktionen
Scratch-resistant
Breite (imperial)
20.75 "
Höhe (imperial)
11.688 "
Palettengewicht (EU)
297556.59472 g
Produkte pro Palette
575 Stück(e)
Produkte pro Palette (EU)
575 Stück(e)
Bruttobreite der Palette
106.68 cm
Bruttohöhe der Palette
Bruttolänge Palette
Langlebiger Bildschirmschutz
Antireflex
No
Farbe filtern
Black
Passend für
Monitor
Ausrichtung der Datenschutzfilterung
Landscape
Einfach zu entfernen
Einfach zu säubern
Filterfunktionen anzeigen
Anti-glare/Privacy
Installationstyp
Attachment strip + Slide mount tab
Seitenverhältnis
16:9
Touchscreen-kompatibel
Unterstützte Anzeigetypen
LCD/CRT
Produkte pro (innerem) Versandkarton
5 Stück(e)
Bruttogewicht der Palette
297556.59472 g
Typ
Frameless display privacy filter
Brand Name
3M
Warranty
1
Produktfarbe
Black
Maximum Bildschirmgröße
23.8 "