Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Display diagonal (metric) | 81.2 cm |
| Filter colour | Black |
| Maximum screen size | 32 " |
| Product colour | Black |
| Screen size HxW | 708 x 398 mm |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Compatibility | Philips B Line 328B1; Dell S3219D; Gigabyte G32qc; HP Envy 32; Philips 32PHA4110S; HP Pavilion 32; Philips P Line 329P1H; Toshiba 32WA2063DA; Dell UltraSharp U3219Q; Philips E Line 328E1CA; AOC Q3277FQE; ACER B326HK; Dell P3221D; Samsung UA32T5300AW; Philips P Line 326P1H; Panasonic TX 32G310B; ASUS PB328Q; Lenovo ThinkVision P32u-10; LG 32LM577BPUA; Philips BDL3260EL; Dell UltraSharp UP3221Q; iiyama ProLite TF3239MSC-w1AG; ASUS ProArt PA32UC; HP Pavilion Gaming 32 HDR |
| Display filter features | Anti-glare |
| Durable screen protection | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Installation type | Attachment strip |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Protection features | Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Surface finish | Glossy / Matt |
| Touchscreen compatible | No |
| Widescreen | Yes |
| Pallet gross height | 113 cm |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 234054 g |
| Pallet gross width | 106.7 cm |
| Products per pallet | 220 pz |
| Products per shipping (inner) case | 5 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 5008 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 50051128007650 |
| Shipping (inner) case height | 4.9 cm |
| Shipping (inner) case length | 87.6 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 885 g |
| Shipping (inner) case width | 45.7 cm |
| Anti-reflective | Yes |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Special features | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Sustainability certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Pallet net height | 113.03 cm |
| Pallet net length | 121.92 cm |
| Pallet net weight | 38918 g |
| Pallet net width | 106.68 cm |
| Pallet weight (EU) | 234053.66292 g |
| Products per pallet (EU) | 220 pz |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: GEARLAB 24_ MONITOR
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781439
Marca: 3M
Riferimento: SURFACE LAPTOP 5, SURFACE LAPTOP 5
Marca: eSTUFF
Riferimento: PFTAP009, IPAD PRO 11_, IPAD AIR 5TH, IPAD AIR 6TH
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF15.6W9 PF15.6W9B, 99112190
Marca: 3M
Riferimento: HCNMS004, SURFACE BOOK 2
Marca: eSTUFF
Riferimento: MSPF0031, PF15.4W, ASF154WEU, 626468, 98044054074, PF154W1B, 78Y
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781457
Marca: 3M
Riferimento: TF140W1B, 7100261411, THINKPAD T14 G4, THINKPAD T14 G3, BP140W1B
Marca: eSTUFF
Marca: 3M
check_circle
check_circle