3M BPNHP001, 13.3", 16:9, Laptop, Frameless display privacy filter, Anti-glare
| Maximum screen size | 13.3" |
| Suitable for | Laptop |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display diagonal (metric) | 13.3" (33.7 cm) |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Display filter features | Anti-glare |
| Display types supported | LCD |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Limits viewing angle | 60° |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Installation type | Adhesive strip |
| Blue light filter | Yes |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | EliteBook x360 1030 G2 |
| Width | 12.3" (312 mm) |
| Height | 8.15" (207 mm) |
| Width (imperial) | 12.3" |
| Height (imperial) | 8.1" |
Data sheet
Specific References
Reference: PF23.0W9, PF230W9B, 98-0440-5433-0, ASF23W9EU, 626485, D31054, 9
Brand: eSTUFF
Reference: W128781454
Brand: 3M
Reference: W128820006
Brand: 3M
Reference: PFTAP009, IPAD PRO 11_, IPAD AIR 5TH, IPAD AIR 6TH
Brand: eSTUFF
Reference: 7000014516
Brand: 3M
Reference: W128279167
Brand: 3M
3M BPNHP001, 13.3", 16:9, Laptop, Frameless display privacy filter, Anti-glare
check_circle
check_circle