0A001-00442400
  • 0A001-00442400
0A001-00442400
ASUS
ADAPTER 65W 19V 3PIN 5.5PHI
CHF40.8
Tax included
CHF37.7 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
16 Items
Description
Asus ADAPTER 65W 19V 3PIN *NO POWER CORD INCLUDED*
Specifications
Design
Product colourBlack
Suitable for indoor useYes
Features
Brand compatibilityASUS
Input frequency50 - 60 Hz
Input voltage100 - 240 V
Maximum input voltage240 V
Output power65 W
Output voltage19 V
Power supply typeIndoor
PurposePC
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
Vendor information
Brand NameAsus
Warranty3 Month(s)
Product Details
16 Items
New
Data sheet
Eingangsspannung
100 - 240 V
Eingangsfrequenz
50 - 60 Hz
Brand Name
Asus
Warranty
3 Month(s)
Ausgangsleistung
65 W
Ausgangsspannung
19 V
Kompatibilität
Markenkompatibilität
Stromversorgungstyp
Indoor
Zweck
PC
Menge pro Packung
1 Stück(e)
Produktfarbe
Black
Geeignet für den Innenbereich
Yes
Maximum Eingangsspannung
240 V