ASUS 0A001-00060000, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
| Purpose | All-in-One PC |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ET2012EGKS |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Brand: Asus
Brand: Teltonika Networks
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
Reference: 45N0300, 45N0475, FRU45N0475
Brand: Lenovo
ASUS 0A001-00060000, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
check_circle
check_circle