0A001-00442400
  • 0A001-00442400
0A001-00442400
ASUS
ADAPTER 65W 19V 3PIN 5.5PHI
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
16 Articoli
Descrizione
Asus ADAPTER 65W 19V 3PIN *NO POWER CORD INCLUDED*
Specifiche
Design
Product colourBlack
Suitable for indoor useYes
Features
Brand compatibilityASUS
Input frequency50 - 60 Hz
Input voltage100 - 240 V
Maximum input voltage240 V
Output power65 W
Output voltage19 V
Power supply typeIndoor
PurposePC
Packaging content
Quantity per pack1 pz
Vendor information
Brand NameAsus
Warranty3 Month(s)
Dettagli del prodotto
16 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Eingangsspannung
100 - 240 V
Eingangsfrequenz
50 - 60 Hz
Brand Name
Asus
Warranty
3 Month(s)
Ausgangsleistung
65 W
Ausgangsspannung
19 V
Kompatibilität
Markenkompatibilität
Stromversorgungstyp
Indoor
Zweck
PC
Menge pro Packung
1 Stück(e)
Produktfarbe
Black
Geeignet für den Innenbereich
Yes
Maximum Eingangsspannung
240 V
Riferimenti Specifici
ean13
MPN
0A001-00442400
16 altri prodotti della stessa categoria:
MBA2124
Marca: CoreParts
MBA2124
Power Adapter for Advent 65W 19V 3.42A Plug:5.5*2.5 Including EU Power Cord
Più MBA2124
In magazzino
Marca: HP
45W USB-C AC adapter for HP laptops, features 3-pin connector, compatible with various models, stable power output.