DELL G4X7T, Laptop, Indoor, 65 W, 19.5 V, AC-to-DC, DELL
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Brand compatibility | DELL |
| Weight | 6.98 oz (198 g) |
| Package width | 5.04" (128 mm) |
| Package depth | 4.29" (109 mm) |
| Package height | 2.83" (72 mm) |
| Package weight | 6.98 oz (198 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A10K78751
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Brand: HP
Reference: PSU.CAM550
Brand: AVer
Reference: PWRS-14000-148R
Brand: Zebra
DELL G4X7T, Laptop, Indoor, 65 W, 19.5 V, AC-to-DC, DELL
check_circle
check_circle