| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 20 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook U Series UX563FD Asus Notebook X Series X571GD |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0A001-00890900, 0A001-00446000
Brand: Asus
Reference: 99111908
Brand: HP
Brand: Asus
Reference: AP.06503.011, AP.06501.009, AP.06503.012, AP.06503.016, AP.06506
Brand: Acer
Brand: Acer
Reference: 0DELL-PN0CV
Brand: Dell
Brand: Teltonika Networks
ASUS 0A001-00860000, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 20 V
check_circle
check_circle