| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkPad X1 Carbon |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: 54Y8999-RFB
Brand: Lenovo
Reference: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Brand: CoreParts
Brand: Logitech
check_circle
check_circle