| Purpose | PC |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 2 A |
| Adjustable output voltage | No |
| Product color | Black |
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0497, 45N0262, FRU45N0262
Brand: Lenovo
Reference: 45N0250, 45N0500, FRU45N0500
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10W86299
Brand: Lenovo
Lindy 70227, PC, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A
check_circle
check_circle