| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0244, 45N0481, FRU45N0481
Brand: Lenovo
Reference: 00HM624
Brand: Lenovo
Reference: 5A10J75117, 36200602, FRU5A10J75117
Brand: Lenovo
Reference: 854054-002, 854054-003, 719309-001, 741553-800, 721092-001, 7210
Brand: CoreParts
Reference: 2200-17671-122
Brand: Poly
Reference: 0DELL-TM7MV, 99112603
Brand: Dell
Brand: Asus
Brand: HP
check_circle
check_circle