| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 40Y770, 40Y7701,40Y7702,40Y7704, 92P1153, 92P1157
Marca: Lenovo
Riferimento: 0DELL-FD7VG
Marca: Dell
Marca: HP
Riferimento: 4.5_3.0 TO 7.4_5.0, 709986-003, 854055-004, L64042-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 760936
Marca: HP
check_circle
check_circle