HP 609940-001, Laptop, Indoor, 110-240 V, 50/60 Hz, 90 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 110-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | HP Compaq 6730b |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
HP 609940-001, Laptop, Indoor, 110-240 V, 50/60 Hz, 90 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle