| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| HP segment | Business |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Width | 127 mm |
| Depth | 50 mm |
| Height | 29 mm |
| Weight | 370 g |
| Package width | 156 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package weight | 700 g |
| Cables included | AC |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 45N0298, 45N0490, FRU45N0490, 45N0290
Brand: Lenovo
Brand: Synology
Reference: 0A001-00447700
Brand: Asus
Reference: 0A001-00692800, 0A001-00691800
Brand: Asus
Brand: Zebra
Reference: 01FR030
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle