| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Width | 70 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 1.5 mm |
| Weight | 9 g |
| Package width | 232 mm |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 20 g |
Data sheet
Specific References
Reference: 641369-001
Brand: HP
Brand: HP
Reference: 664691-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPR1WG8C_16G
Brand: DELL
Reference: FRU5M30Z71649
Brand: Lenovo
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 815100-B21, 815100-H21, 766119
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 708643-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPVNY72C_16G
Brand: Dell
Reference: HX424C15FW2K4_32
Brand: CoreParts
HP 32GB DDR5 4800 ECC Memory, 32 GB, DDR5, 4800 MHz
check_circle
check_circle