Lanview MO-7Z57A03553, 393.7" (10 m), QSFP28, SFP28, Male/Male
| Cable length | 393.7" (10 m) |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Product color | Orange |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Connector gender | Male/Male |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 1.76 oz (50 g) |
| Package weight | 2.12 oz (60 g) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: INT-SFP-AOC-10G-2M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-4X10G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-4SFP10G-CU10M
Brand: Lanview
Reference: W126143098
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ENT-QSFP-40G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: DAC-10G-2M
Brand: Lanview
Reference: DEM-SFP-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: 845406-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: SFP-25G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: JL488A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lanview MO-7Z57A03553, 393.7" (10 m), QSFP28, SFP28, Male/Male
check_circle
check_circle