Lanview MO-C-QSFP-100G-AOC25M, 984.3" (25 m), AOC, OM3, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 984.3" (25 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | Cisco |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 5 year(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: BR-QSFP28-100G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: W129051092
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: BR-SFP28-25G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-AOC-30M
Brand: Lanview
Reference: J9283B, JD097C, J9283D
Brand: Lanview
Reference: DAC10G-3M
Brand: Lanview
Reference: AL-QSFP-100G-AOC3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-25M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP28-100G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Lanview MO-C-QSFP-100G-AOC25M, 984.3" (25 m), AOC, OM3, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle