Lanview MO-JNP-25G-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Juniper |
| Doesn't contain | Lead |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 75 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 5 year(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: ARU-SFP28-DAC-25G-2M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP28-100G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: 1068329
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: QSFP-DAC-AL-100G-C2M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-DAC-25G-1M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-10M
Brand: Lanview
Lanview MO-JNP-25G-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle