Lanview MO-DEM-SFP-AOC5M, 196.9" (5 m), AOC, SFP+, SFP+
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Aqua color |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.787 x 196.9 x 0.551" (20 x 5000 x 14 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: 874322
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: SFP-H10GB-CU7M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP-H10G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: DAC10G-1M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP5CU
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-40G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: JD097C
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: JNP-40G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-4SFP10G-CU7M
Brand: Lanview
Lanview MO-DEM-SFP-AOC5M, 196.9" (5 m), AOC, SFP+, SFP+
check_circle
check_circle