Lanview MO-BR-SFP28-25G-AOC-5M, 196.9" (5 m), AOC, OM3, SFP28, SFP28
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Brocade |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: QSFP-100G-AOC10M
Brand: Lanview
Reference: SFP-H10GB-CU2-5M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP28-5CU
Brand: Lanview
Reference: EX-100G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP28-100G-DAC-CU4M
Brand: Lanview
Reference: CB-DASFP-0.5M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC30M
Brand: Lanview
Reference: HU-SFP28-25G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: JL487A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lanview MO-BR-SFP28-25G-AOC-5M, 196.9" (5 m), AOC, OM3, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle