Lanview MO-UACC-AOC-SFP10-15M, 590.6" (15 m), SFP+, SFP+, Male
| Cable length | 590.6" (15 m) |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Product color | Black, Gray |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Connector gender | Male |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 7.05 oz (200 g) |
| Package weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Data sheet
Specific References
Brand: Ubiquiti
Reference: ENT-SFP-H10G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-100G-AOC7M
Brand: Lanview
Reference: EX-100G-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-DAC-AL-100G-C5M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-4X10G-AOC5M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Reference: DL-SFP28-AOC-1M
Brand: Lanview
Lanview MO-UACC-AOC-SFP10-15M, 590.6" (15 m), SFP+, SFP+, Male
check_circle
check_circle