Lanview MO-AT-SFP28-AOC-5M, 196.9" (5 m), AOC, OM3, SFP+, SFP+
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Allied Telesis |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: AT-SP10AOC2M
Brand: Lanview
Reference: EX-40G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: J9281B, J9281D
Brand: Lanview
Reference: QSFP-DAC-AL-100G-C3M
Brand: Lanview
Reference: SFP-10G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP-H10G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-5M
Brand: Lanview
Lanview MO-AT-SFP28-AOC-5M, 196.9" (5 m), AOC, OM3, SFP+, SFP+
check_circle
check_circle