| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4410D, 4420DN TD, TD-4520DN, TD 4550DNWB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Cutter |
| Layers per pallet | 8 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pz |
| Pallet gross height | 16.7 cm |
| Pallet gross weight | 260000 g |
| Products per pallet | 400 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 40 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 7777-0105-8801
Marca: CoreParts
Riferimento: 13-BTRY-TC55-29MA1-01, 82-164801-02, 82-164807-01, 82-172087-01
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle