| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4410D, 4420DN TD, TD-4520DN, TD 4550DNWB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Cutter |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pc(s) |
| Pallet gross height | 16.7 cm |
| Pallet gross weight | 260000 g |
| Products per pallet | 400 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 40 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 19158-001, 20386-000-01
Brand: CoreParts
Reference: SPP-R200_II, SPP-R300, SPP-R400
Brand: CoreParts
Reference: 13-KT-STRPN-RS507-10R
Brand: Zebra
Reference: CR2102-BT-2MUSB-DT, 178555
Brand: Brady
Reference: RB2-1820-020, RB2-1820-020CN
Brand: HP
check_circle
check_circle