| Battery voltage | 14.4 V |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-2120, TD-2130, P-Touch PT-P900, PT-P950, RuggedJet RJ-4030, RJ-4040 |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Battery |
| Layers per pallet | 9 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pz |
| Pallet gross height | 15.09 cm |
| Pallet gross weight | 389520 g |
| Products per pallet | 1080 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 108 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 828250
Marca: HP
Riferimento: 798149, 99108812
Marca: HP
Riferimento: RM1-1298-000CN, FM2-6707, RM1-1298-000CN
Marca: Canon
check_circle
check_circle