| Filter colour | Black |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Product colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Framed display privacy filter |
| Display diagonal (metric) | 60.96 cm |
| Maximum screen size | 24 " |
| Minimum screen size | 23 " |
| Reversibility | No |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Brand compatibility | Universal |
| Display filter features | Privacy |
| Display types supported | LCD |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Installation type | Fixed |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Surface finish | Matt |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Brand Name | eSTUFF |
| Warranty | 2 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF240W1EM, 98044300485
Marca: eSTUFF
Riferimento: MACBOOK AIR 15,3
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128163571
Marca: 3M
Riferimento: HCNMS004, SURFACE BOOK 2
Marca: eSTUFF
Riferimento: 99112298
Marca: 3M
check_circle
check_circle