| Filter colour | Black |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Product colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Framed display privacy filter |
| Display diagonal (metric) | 60.96 cm |
| Maximum screen size | 24 " |
| Minimum screen size | 23 " |
| Reversibility | No |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Brand compatibility | Universal |
| Display filter features | Privacy |
| Display types supported | LCD |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Installation type | Fixed |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Surface finish | Matt |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Brand Name | eSTUFF |
| Warranty | 2 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128820005
Brand: 3M
Reference: PF24W9, PF24.0W9, ASF24W9EU, P2414HB, 626487, D30132, 9804405435
Brand: eSTUFF
Reference: W128820002
Brand: 3M
Reference: 7100119019 PF320W9B
Brand: 3M
Reference: PF13.3W9, PF133W9B, AU649AA, ASF133W9EU, 98044054314, 626458, K6
Brand: eSTUFF
Reference: HCNMS004, SURFACE BOOK 2
Brand: eSTUFF
Reference: IPAD 10.2_ 2019, IPAD 10.2_ 2020, IPAD 10.22 2022
Brand: eSTUFF
check_circle
check_circle