PF156W9B
  • PF156W9B
  • PF156W9B
PF156W9B - 98044054264
3M
Privacy Filter for 15.6 in Widescreen Laptop
TTC
Livraison en 4-5 jours
Quantité
En stock
189 Produits
Description
- Reversible between a glossy side and glare-reducing matte.
- Reduces 35% of blue light transmission from the display.
- Helps reduce reflections so you see your screen clearly with pristine image clarity.
- Matte surface helps reduce glare and hide fingerprints.
- Designed to seamlessly fit within the raised bezel of your device.
- Easy to attach, remove and clean.
- Gives screens an added layer of durable protection from dust and scratches.
- 100% hand inspected for quality assurance.
Spécifications
Caractéristiques
Afficher les fonctions de filtreAnti-reflet/Intimité
Compatible écran tactileNon
Fonctions de protectionRésistant aux rayures
Format d'écranFormat grand écran
Format d'image16:9
Orientation de filtrage privéPaysage
Protection d'écran durableOui
Résistant aux rayuresOui
Types d'affichages pris en chargeLCD
Design
Convient pourOrdinateur portable
Couleur de filtreNoir
TypeFrameless display privacy filter
Ergonomie
Taille maximale de l’écran15,6 "
Taille minimale de l'écran15,6 "
Vendor information
Brand Name3M
Warranty1
Détails du produit
189 Produits
Neuf
Fiche technique
Format d'écran
Widescreen
Résistant aux rayures
Yes
Schutzfunktionen
Scratch-resistant
Langlebiger Bildschirmschutz
Yes
Minimale Bildschirmgröße
15.6 "
Farbe filtern
Black
Passend für
Laptop
Ausrichtung der Datenschutzfilterung
Landscape
Filterfunktionen anzeigen
Anti-glare/Privacy
Seitenverhältnis
16:9
Touchscreen-kompatibel
No
Unterstützte Anzeigetypen
LCD
Typ
Frameless display privacy filter
Brand Name
3M
Warranty
1
Maximum Bildschirmgröße
15.6 "