PF156W9B
  • PF156W9B
  • PF156W9B
PF156W9B - 98044054264
3M
Privacy Filter for 15.6 in Widescreen Laptop
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
189 Articoli
Descrizione
- Reversible between a glossy side and glare-reducing matte.
- Reduces 35% of blue light transmission from the display.
- Helps reduce reflections so you see your screen clearly with pristine image clarity.
- Matte surface helps reduce glare and hide fingerprints.
- Designed to seamlessly fit within the raised bezel of your device.
- Easy to attach, remove and clean.
- Gives screens an added layer of durable protection from dust and scratches.
- 100% hand inspected for quality assurance.
Specifiche
Design
Filter colourBlack
Suitable forLaptop
TypeFrameless display privacy filter
Ergonomics
Maximum screen size15.6 "
Minimum screen size15.6 "
Features
Aspect ratio16:9
Display filter featuresAnti-glare/Privacy
Display types supportedLCD
Durable screen protection‎Yes
Privacy filtering orientationLandscape
Protection featuresScratch-resistant
Scratch-resistantYes
Screen formatWidescreen
Touchscreen compatibleNo
Vendor information
Brand Name3M
Warranty1
Dettagli del prodotto
189 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Formato dello schermo
Widescreen
Resistente ai graffi
Yes
Schutzfunktionen
Scratch-resistant
Langlebiger Bildschirmschutz
Yes
Minimale Bildschirmgröße
15.6 "
Farbe filtern
Black
Passend für
Laptop
Ausrichtung der Datenschutzfilterung
Landscape
Filterfunktionen anzeigen
Anti-glare/Privacy
Seitenverhältnis
16:9
Touchscreen-kompatibel
No
Unterstützte Anzeigetypen
LCD
Typ
Frameless display privacy filter
Brand Name
3M
Warranty
1
Maximum Bildschirmgröße
15.6 "