| Product colour | Black |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | VX279H-J |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0DELL-TM7MV, 99112603
Brand: Dell
Reference: H6Y89AA, H6Y89AA#ABB, H6Y90AA, H6Y90AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: W128853383
Brand: HP
Reference: 5A10H03911, FRU5A10H03910
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10W86299
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle