ASUS 0A001-00695000, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adjustable output voltage | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | C202XA C403NA C204MA C214MA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 42T4433, 45N0068
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Reference: 0A001-00056700
Brand: Asus
Reference: 778019
Brand: Black Box
Reference: 0A001-00064400
Brand: Asus
ASUS 0A001-00695000, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle