| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Input current | 1.5 A |
| Output current | 2.31 A |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 0DELL-921CW, 99111065
Brand: Dell
Brand: AMG
Reference: 15-220282-000, DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
HP 740015-001, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, 19.5 V
check_circle
check_circle