| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Mini PC EeeBox B203 |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 677774-002
Brand: HP
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: ADP-90SB, 04G266006040,04G266006060
Brand: Asus
check_circle
check_circle