| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Mini PC EeeBox B203 |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: ED494AA, MBA1193RS_UK, MBA1193RS, MBA50011, MBA1196, MBA1193, 99
Marca: HP
Riferimento: W128346512
Marca: Lenovo
Riferimento: 675439, 99113097
Marca: HP
Riferimento: 45N0364, 45N0485, FRU45N0485
Marca: Lenovo
Riferimento: 463953-001, MBA1195
Marca: HP
Riferimento: 45N0499, FRU45N0499
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle