45N0256-RFB
  • 45N0256-RFB
45N0256-RFB
Lenovo
Lenovo 45N0256-RFB, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, AC-to-DC
CHF35.7
Tax included
CHF33.0 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
57 Items
Description
PurposeLaptop
Power supply typeIndoor
Input voltage100-240 V
Input frequency50/60 Hz
Output power65 W
Power current typeAC-to-DC
Adjustable output voltageNo
Product colorBlack
Product Details
57 Items
Refurbished
Data sheet
Product color
Black
Power supply type
Indoor
Input voltage
100-240 V
Output power
65 W
Purpose
Laptop
Input frequency
50/60 Hz
Power current type
AC-to-DC
Adjustable output voltage
No
Specific References
EAN13
MPN
45N0256-RFB
16 other products in the same category:
Brand: HP
HP 437796-001, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 135 W, 19 V, 7.1 A
CHF98.7 tax incl.
CHF91.3 tax excl.
More 437796-001
In stock
FRU45N0194
Reference: 45N0194
Brand: Lenovo
FRU45N0194
45W USB-C AC adapter with Power Delivery
CHF88.6 tax incl.
CHF82.0 tax excl.
More FRU45N0194
Brand: HP
65W AC adapter for HP and Compaq laptops Not orderable ! Use 239705-001
CHF47.3 tax incl.
CHF43.8 tax excl.
More 403810-001
L11310-850
L11310-850
65W Smart AC adapter for HP notebooks
CHF47.7 tax incl.
CHF44.1 tax excl.
More L11310-850
MBXUSBC-AC0032
Brand: CoreParts
MBXUSBC-AC0032
33W USB-C Nano Single Port Charger, GaN Technology 5V2A-20V1.5A USB PD Plug: USB-C EU Wall, White Color - Compatible with all