Reference: 110900
Brand: Brady
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus All In One A Series A6432/Asus Mini PC P Series PB60-B/Asus Mini PC VivoPC PB40-B/Asus Mini PC VivoPC PB60/Asus Mini PC VivoPC PN30/Asus Mini PC VivoPC PN61/Asus Mini PC VivoPC PN62 |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 814031
Brand: HP
Reference: 13-PWRS-9-60VDC-01R
Brand: Zebra
Reference: 01FR142, 01FR159, 5A10K78753
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle